Vlaams schoolschaakkampioenschap 2019

Locatie

Marc Clevers
BE
Vlaams schoolschaakkampioenschap 2019
Zaterdag 19 januari 2019
Locatie: Sint-Lievenscollege Gent, Zilverberg 1,
De VSF dankt heel het team van Sint-Lievenscollege Gent onder leiding van Wouter Blomme
en directeur Steven Ronsijn
Ook grote dank aan Tom Piceu en Luc Cornet voor de paringen, onze hoofdscheidsrechters Hans Temmerman en Annelies Cuvelier,
bijgestaan door Jurgen, Marianne, Steven, Wendy en Frederik.
De Oost-Vlaamse schaakliga voor het gebruik van hun schaakmateriaal.
 
Kampioenen mini tot 3de leerjaar, St. Pietersinstituut Turnhout 2
BS Delta Oud-Turnhout 2de 
Sint-Janscollege Oude Bareel Sint-Amands 3de
 
 
 
 
 
 
 
Mini's tot 3de leerjaar (verplicht met 1 meisje in de opstelling) - MP = Matchpunten - BP= Bordpunten
Rk  Schoolteam - Geplaatst voor het Belgisch Schoolschaak Partijen + = - MP BP
1 Sint-Pietersinstituut Turnhout 2 7 6 1 0 13 25,0
2 BS Delta Oud-Turnhout 7 6 1 0 13 21,0
3 Sint-Janscollege Oude Bareel Sint-Amands 7 4 1 2 9 17,5
4 BSGO! Brugge Centrum 2 7 4 1 2 9 17,0
5 Sint-Pietersinstituut Turnhout 1 7 4 0 3 8 14,5
6 Antwerp International School 7 2 4 1 8 14,0
7 BSGO! Brugge Centrum 1 7 3 1 3 7 13,5
8 GO! Basisschool De Kattensprong Tervuren 7 3 1 3 7 12,5
9 Sint-Barbaracollege basisschool Gent 7 2 3 2 7 12,5
10 GLS Klim Op Gooreind 7 3 1 3 7 12,0
11 BSGO! Brugge Centrum 3 7 3 0 4 6 14,0
12 VBS De Pinte 1 7 3 0 4 6 12,5
13 BSGO! Brugge Centrum 4 7 2 1 4 5 12,0
14 VBS De Pinte 3 7 2 0 5 4 9,5
15 VBS De Pinte 2 7 1 0 6 2 6,5
16 BSGO! Brugge Centrum 5 7 0 1 6 1 9,0
Sint-Janscollege Oude Bareel 1 Basis onderwijs - 2de plaats
Sint-Barbaracollege Gent 1 - 3de plaats


Lager Onderwijs (1 tot 6de leerjaar)
Rk. Schoolteam - Geplaatst vjoor het Belgisch schoolschaak Partijen   +   =   - MP BP
1 Sint-Vincentius Zwijnaarde 1 9 8 1 0 17 28
2 Sint-Janscollege oude bareel 1 9 8 1 0 17 28
3 Sint-Barbaracollege Gent 1 9 6 1 2 13 27
4 St-Michiels Leopoldsburg 1 9 6 1 2 13 25
5 St-Pieters Turnhout 4 9 6 1 2 13 24
6 St-Michiels Brasschaat 1 9 6 1 2 13 24
7 Sint-Pietersinstituut Turnhout 2 9 6 0 3 12 26
8 St-Pieters Turnhout 5 9 5 2 2 12 20
9 BSGO! Brugge Centrum 1 9 5 1 3 11 24
10 Basisschool Beerse 1 9 5 1 3 11 23
11 Prins Dries Antwerpen 1 9 5 1 3 11 22
12 De Kattensprong Tervuren 1 9 5 1 3 11 22
13 De Achellier Achel 1 9 4 3 2 11 21
14 Basisschool Kleine Prins Menen 1 9 5 1 3 11 21
15 VBS TERBANK Heverlee 1 9 4 3 2 11 21
16 sjsp Campus Weststraat Blankenberge 1 9 3 5 1 11 20
17 VBS Terbank Heverlee 2 9 5 1 3 11 20
18 Basisschool Beerse 3 9 4 3 2 11 19
19 VBS St-Franciscus Evergem 1 9 4 2 3 10 23
20 St-Pieters Turnhout 3 9 4 2 3 10 22
21 GLS Klim Op  Wuustwezel 1 9 3 4 2 10 21
22 College Paters Jozefieten Melle 1 9 5 0 4 10 20
23 De Wingerd Poederlee 1 9 5 0 4 10 20
24 SJC Oude Bareel 2 9 5 0 4 10 19
25 St-Maarten Loppem 1 9 4 2 3 10 17
26 GBS De Vlinderdreef 1 9 5 0 4 10 16
27 BSGO! Brugge Centrum 3 9 4 1 4 9 20
28 St-Vincentius Zwijnaarde 2 9 3 3 3 9 20
29 Voskenslaan Gent 1 9 4 1 4 9 19
30 BSGO! Brugge Centrum 2 9 3 3 3 9 18
31 Freinetschool De Sterre-spits Gent 1 9 4 1 4 9 18
32 VBS De Pinte 2 9 4 1 4 9 18
33 De Kattensprong Tervuren 2 9 4 1 4 9 16
34 St-Pieters Turnhout 1 9 3 3 3 9 16
35 GSportBS Destelbergen 1 9 3 2 4 8 18
36 VBS De Pinte 1 9 3 2 4 8 16
37 De Zandkorrel Hechtel 1 9 3 2 4 8 16
38 Prins Dries Antwerpen 4 9 4 0 5 8 16
39 Prins Dries Antwerpen 3 9 3 2 4 8 15
40 GLS Klim Op Wuustwezel 2 9 3 2 4 8 14
41 VBS Terbank Heverlee 3 9 2 3 4 7 16
42 Basisschool Beerse 2 9 3 1 5 7 16
43 St-Michiels Brasschaat 2 9 3 1 5 7 16
44 St-Maarten Loppem 2 9 1 5 3 7 16
45 Basisschool Kleine Prins Menen 2 9 2 3 4 7 15
46 De Wingerd Poederlee 2 9 3 1 5 7 15
47 College Paters Jozefieten Melle 2 9 3 1 5 7 15
48 VBS HF Bosmolens Izegem 2 9 3 1 5 7 15
49 VBS Terbank Heverlee 4 9 2 3 4 7 15
50 VBS St-Martinus Zomergem 1 9 2 3 4 7 14
51 St-Barbara Gent 2 9 3 1 5 7 13
52 GSportBS Destelbergen 2 9 3 1 5 7 13
53 De Zevensprong 1 9 3 0 6 6 13
54 St-Vincentius Zwijnaarde 3 9 2 2 5 6 12
55 GBS De Vlinderdreef 2 9 1 3 5 5 16
56 VBS HF Bosmolens Izegem 1 9 2 1 6 5 13
57 Prins Dries Antwerpen 2 9 1 3 5 5 13
58 BSGO! Brugge Centrum 4 9 1 3 5 5 13
59 St-Barbara Gent 3 9 1 1 7 3 11
60 VBS St-Martinus Zomergem 2 9 0 1 8 1 9
Sint-Barbaracollege Gent 1 - Kampioen secundair onderwijs







Secundair Onderwijs - Geplaatst voor het Belgisch schoolschaak
Eindstand na 9 ronden - MP = Matchpunten - BP= Bordpunten - 2 Punten = Winst / 1 punt = Draw1/ 0=Verlies
Rk. Schoolteam Partijen   +   =   - MP BP
1 Sint-Barbaracollege Gent 9 6 3 0 15 27
2 Busleyden Atheneum Mechelen 9 5 3 1 13 25
3 GO! MS-KA Voskenslaan Gent 1 9 4 5 0 13 24
4 Don Boscocollege Zwijnaarde 2 9 5 2 2 12 26
5 Sint-Pietersinstituut 1 9 4 3 2 11 21
6 WICO campus Sint-Hubertus Pelt 9 5 1 3 11 21
7 Sint-Paulus Gent 9 3 5 1 11 21
8 Sint-Lievenscollege Gent 1 9 4 3 2 11 20
9 SFI  Melle 9 3 5 1 11 20
10 Maris Stella Malle 9 4 2 3 10 20
11 GO! Atheneum De Kattensprong Tervuren 1 9 3 4 2 10 19
12 Don Boscocollege Zwijnaarde 1 9 4 1 4 9 21
13 VTI Waregem Waregem 1 9 4 1 4 9 19
14 O.L.V. Ten Doorn Eeklo 9 4 1 4 9 18
15 Sint-Jozefscollege Aalst 2 9 3 3 3 9 17
16 Don Boscocollege Zwijnaarde 4 9 3 3 3 9 17
17 Sint-Pietersinstituut Turnhout 2 9 4 1 4 9 16
18 Heilig Graf Turnhout 9 3 2 4 8 18
19 Don Boscocollege Zwijnaarde 3 9 3 2 4 8 16
20 GO! MS-KA Voskenslaan Gent 3 8 2 3 3 7 18
21 GO! MS-KA Voskenslaan Gent 2 8 2 3 3 7 18
22 College Paters Jozefieten Melle 8 2 3 3 7 17
23 GO! Atheneum De Kattensprong Tervuren 2 8 1 4 3 6 18
24 VTI Waregem Waregem 2 8 2 2 4 6 18
25 Sint-Jozefscollege Aalst 1 8 1 4 3 6 16
26 Sint-Lievenscollege Gent 2 9 3 0 6 6 11
27 Sint-Laurens Wachtebeke 8 0 4 4 4 16
28 Sint-Michielscollege Schoten 8 1 1 6 3 15
29 Sint-Lievenscollege Gent 3 8 0 2 6 2 12